ایرانگلیش مرجع معرفی موسسات آموزشی زبان های خارجی معتبر در سراسر کشور

درباره ایرانگلیش

در عصر حاضر که دنیا با سرعتی شگفت انگیز رو به تکنولوژی حرکت می‌کند و زندگی روزمره تمامی مردم جهان را نیز ناخواسته درگیر و نیازمند به این امر مهم کرده است،چاره ای جز استفاده بهینه و درست در به کارگیری و بهره‌مندی از این رویداد هزاره سوم نیست ، چرا که خواسته یا ناخواسته دنیای امروز روند رشد خود را به سوی مدرنیته و تکنولوژی طی می‌کند و دنیای امروز دنیای ارتباطات و دنیای مجازی می باشد.

شاید بتوان از بهترین اتفاق های دنیای مجازی به ظهور و گسترش استارتاپ ها اشاره کرد. استارتاپ ها نه تنها از معایب و آسیب های دنیای مجازی به دورند بلکه کاملاً در اختیار و خدمت کاربران می باشند. ایده های جدید و ناب در بستری مناسب جهت خدمت رسانی و سهولت در انجام امور جاری زندگی.

پیشرفت تکنولوزژی

امروزه در کشور ما نیز همچون سایر کشورهای دنیا اما نه به اندازه آنها، استارت‌آپ‌ها خدمات خوبی را ارائه می‌کنند، از حمل و نقل گرفته تا امور مربوط به خوراک و پوشاک، از خدمات تعمیرات تا پمپ بنزین سیار و… اما بزرگترین زمینه‌ای که خلاء وجود استارتاپ های مفید و موفق در آن به شدت حس می‌شود آموزش است به خصوص آموزش زبان خارجی.

شاید در هر محله ای از هر شهری از کشورمان چندین آموزشگاه زبان های مختلف وجود داشته باشد. آمار نشان داده که از هر ۵ خانواده ایرانی چهار خانواده نیاز خود و فرزندان عزیزشان را به آموزش زبان های خارجی حس می کنند. اما در امر انتخاب آموزشگاه مناسب با گزینه های فراوانی روبرو می ‌شوند که انتخاب شایسته را برای آنها سخت می کند و لاجرم به روش آزمون و خطا روی می‌آورند یا در بهترین حالت از تعاریف دیگران که بنابر نظر شخصی می باشد مجبور به انتخاب می شوند.
فرض کنید در راستای علاقه، شغل، نیاز و… قصد یادگیری یک زبان خارجی را داشته باشید چه سوالاتی ممکن است برای شما ایجاد شود؟

چه زبانی را انتخاب کنم ؟
کدام آموزشگاه را انتخاب کنم ؟
کدام آموزشگاه نزدیک است ؟
کدام آموزشگاه از نظر هزینه مقرون به صرفه است ؟
چه کتابی یا متدی را فرا بگیرم ؟
و سوالات دیگر از این قبیل …

پاسخ تمامی سوالات در یک کلمه خلاصه می شود:

ایرانگلیش

ایرانگیلیش با بهره ‌گیری از مطالعات بسیار در خصوص آموزش زبان های خارجی و با تکیه بر گروه تخصصی فناوری اطلاعات و به پشتوانه تیم تخصصی زبان های خارجی اعم از کارشناسان خبره، اساتید و مدیران مجرب بستری را فراهم نموده که پاسخگوی تمامی نیازها و سوالات هم میهنان عزیز در امر آموزش زبان های خارجی باشد.

ایرانگیلیش در بهار ۱۳۹۵ متولد شد.
ایده ای نوپا و تازه که نیاز به پرورش و گسترش به یک استارتاپ بزرگ و خدمت رسان جهت ارائه خدمات مطلوب به مخاطبان خویش را داشت.
از همان ابتدا تا کنون که این استارتاپ در خدمت و دسترسی شما سروران گرامی می باشد همواره بر این بوده ایم که با مطالعات، جلسات مکرر و نیاز سنجی ها نقاط ضعف را شناسایی و برطرف کرده تا بتوانیم بهترین خدمات را با جامع‌ترین اطلاعات در اختیار شما مخاطبان عزیز قرار دهیم.

ایرانگلیش معرفی آموزشگاه های زباندر ادامه باید خاطرنشان کرد که ایرانگلیش تنها یک استارتاپ ساده نیست!

فارغ از بحث آموزشگاه های زبان مرجع جامعی از دیتا ها شامل کتابها، مقالات، متدهای آموزشی و امثالهم با امکان مقایسه و تحلیل نیز ارائه شده است که بتواند پاسخگوی ابهامات و سوالات مخاطبان خود در این زمینه باشد.
در یک جمله ایرانگیلیش را می توان اولین و تنها مرجع معرفی تخصصی موسسات آموزش زبان های خارجی خلاصه کرد.
همواره بر این بوده ایم تا بهترین و جامع ترین خدمات را در دسترس مخاطبان عزیز قرار دهیم.
باشد که مقبول و معتمد عزیزان زبان آموز و همچنین سرورانی که در این راستای آموزشی، ارائه دهنده خدمات می باشند واقع گردیم.

کليه حقوق اين سايت به ایرانگلیش تعلق دارد.